18 marzec 2020

#ZostańWDomu z Romance TV

fot. nadesłane
Stacja Romance TV przyłącza się do apelu i zachęca wszystkich do pozostania w domach. W ramówce stacji tradycyjnie wiele premier filmowych i serialowych. Co więcej dzięki otwarciu pakietów przez wielu operatorów sieci telewizyjnych kanał Romance TV jest obecnie szerzej dostępny m.in. w ofercie Orange, Play oraz INEA.
Koronawirus
38190
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Panująca sytuacja sprzyja spędzaniu więcej czasu w domu. Specjalnie w tym okresie dostawcy usług telewizyjnych przygotowali dla swoich abonentów dodatkowe udogodnienia, oferując m.in. szerszy dostęp do kanału Romance TV.

Rozszerzenie dostępności pakietów otworzył dla swoich klientów ORANGE POLSKA, umożliwiając w dniach od 16 marca do 14 kwietnia dostęp do wszystkich kanałów telewizyjnych z Pakietu Extra+, w  którym znajduje się Romance TV. Dzięki akcji pod hasłem „W domu nie ma nudy” i otwarciu paczki tematycznej Movie Pack do 17 kwietnia Romance TV będą mogli oglądać również wszyscy abonenci sieci INEA. Z kolei dla osób posiadających dostęp do usług PLAY NOW oraz PLAY NOW TV do końca marca br. został odkodowany Pakiet Extra, gdzie również znajduje się kanał Romance TV. W sieciach UPC i VECTRA nasza stacja dostępna w jednym z podstawowych pakietów, natomiast w przypadku platformy CANAL+ już od dawna wszyscy jej abonenci mają możliwość oglądania Romance TV.

Pomysł na udostepnienie kanałów filmowych, w tym Romance TV, większej liczbie abonentów to ukłon dostawców telewizji w stronę wspólnego bezpieczeństwa i decyzji osób, które zgodnie z zaleceniami postanowiły spędzić ten czas w swoich domach. Romance TV w pełni popiera inicjatywę i zaprasza swoich widzów na antenę, gdzie jak zwykle nie zabraknie emocji, wzruszeń, na także sporej dawki dobrego humoru.

W każdą niedzielę o godz. 20:00 w Romance TV prezentuje nowy serial komediowo-kryminalny pt. „Gliniarz i wieśniaczka”. W sześciu odcinkach zobaczymy perypetie młodej, ambitnej policjantki w prowincjonalnym miasteczku Monreal, której szefem nieoczekiwanie zostaje zadufany w sobie gliniarz z dużego miasta. No, ale wiadomo - kto się lubi, ten się czubi, prawda? Gliniarz i wieśniaczka, w każdą niedzielę marca, godz. 20:00

21 marca, z okazji ustanowionego przez Romance TV Światowego Dnia Romantyzmu wyemitowana zostanie dwuczęściowa filmowa adaptacja powieści angielskiej autorki Rosamunde Pilcher „Moje nieznane serce“. Jest to wzruszająca historia o miłości i zmaganiach z chorobą młodej kobiety. Rosamunde Pilcher: Moje nieznane serce, część 1  Premiera: piątek, 20 marca o godz.20:55, część 2 o godz. 22:50.

W czwartkowe wieczory marca Romance TV pokaże serię filmów powstałych na podstawie powieści Ingi Lindström (Christiane Sadlo). Akcja każdego z nich rozgrywa się w malowniczych, nadmorskich zakątkach Szwecji i - jak zawsze - nie zabraknie w nich wątków miłosnych. Cykl filmowy „Szwedzki korowód miłości – premiery adaptacji powieści Ingi Lindström, w każdy czwartek marca godz. 20:50

Począwszy od soboty, 28 marca o godz. 20:00 stacja Romance TV zaprasza fanów kryminałów na premierowe odcinki serialu „Wydział zabójstw Stambuł”, opowiadającego o zagadkach detektywistycznych, które rozwiązują komisarz Özakin i jego asystent Mustafa. Trzymający w napięciu serial powstały na kanwie kryminału Hülya Özkana pełen jest wątków romantycznych i miłosnych uniesień. Wydział zabójstw Stambuł, w każdy sobotni wieczór o godz. 20:00
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
38190
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce