kategoria: Zakupy
2 lipiec 2024

Loteria Kibicuj ze SPAR. Codziennie do wygrania torby, piłki i maski do nurkowania!

zdjęcie: Loteria Kibicuj ze SPAR. Codziennie do wygrania torby, piłki i maski do nurkowania! / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Sieć SPAR rozpoczęła nową loterię pod hasłem „Kibicuj ze SPAR”. Aż do 11 sierpnia klienci sklepów w całej Polsce mogą codziennie wylosować nagrody, a do wygrania są torby sportowe Adidas, maski do nurkowania, meczowe piłki nożne, meczowe piłki siatkowe i butelki termiczne Waterdrop.


Udział w loterii jest bardzo prosty: wystarczy zrobić zakupy za 60 zł, w tym jeden produkt pod marką SPAR, a następnie zarejestrować paragon na stronach https://loteriaspar.pl/#wez-udzial.

SPAR to bardzo mocna marka w Europie i na świecie. Od wielu lat angażuje się w sport i wspiera lokalne społeczności. Także w Polsce udało nam się zbudować silne, pozytywne skojarzenia z marką SPAR i cieszę się, że niezależnie od zmian właścicielskich sklepy pod szyldem SPAR będą dalej działać, a sieć nadal będzie się rozwijać. To bardzo ważne dla setek partnerów detalicznych w sieci SPAR – polskich, niezależnych przedsiębiorców. Dlatego wspieramy ich systematycznie akcjami promocyjnymi i programami lojalnościowymi, które wspierają ich biznes – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.


Ponadto SPAR prowadzi akcje promocyjne pod hasłem „Kibicuj ze SPAR”. Jest to związane z trzema wydarzeniami sportowymi, które czekają na kibiców tego lata: Europejskimi Mistrzostwami Lekkoatletycznymi w Rzymie w czerwcu (7-12.06), Europejskimi Mistrzostwami w Piłce Nożnej Euro 2024 (14.06-14.07) oraz Letnimi Igrzyskami Olimpijskimi 2024 w Paryżu (26.07-11.08). We wszystkich sklepach SPAR są okolicznościowe promocje i ciekawe oferty produktów. Marka SPAR jest także Partnerem Głównym Lekkoatletycznych Mistrzostw w Rzymie. Ponadto sieć SPAR już po raz trzeci organizowała w czerwcu Rodzinne Bieganie ze SPAR.

Ostatnio Sieć SPAR otworzyła kolejne nowe sklepy w formacie SPAR Mini – w miejscowościach Borówiec Kamionki, przy ul. Głównej 52, w Nowej Soli przy ul. Fredry 2, przy ul. Sikorskiego 2 i Sienkiewicza 53 oraz w Tarnowie przy ul. Hodowlanej 3A.

SPAR rozszerzył w tym roku ofertę marki własnej o nowe, atrakcyjne produkty. W segmencie Fresh to go – czyli dań gotowych – można nabyć 3 rodzaje pizzy w nowej recepturze. W segmencie artykułów przemysłowych marki No 1 dostępne są 2 rodzaje zapachowe płynów do płukania tkanin oraz 2 wersje płynu do prania, mydło w płynie i chusteczki nawilżane dla dzieci. W maju SPAR planuje wprowadzenie kolejnych nowości – m.in. płatków śniadaniowych i musli SPAR NO1 oraz smoothy Fresh to Go. Marka SPAR to ponad 700 indeksów artykułów spożywczych, kosmetycznych i przemysłowych niezbędnych w każdym domu. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy sieć wprowadziła ponad 150 indeksów w różnych kategoriach – zarówno spożywczych, jak i non food.

Marka własna SPAR obejmuje kilka subbrandów: produkty oznaczone logo SPAR, linię dań gotowych oraz napojów Fresh To Go at SPAR, międzynarodową linię ekonomiczną No 1, markę SPAR Natural – oferującą produkty BIO oraz produkty bardzo wysokiej jakości pod marką Prime Select.

Sieć SPAR Polska nawiązała też współpracę ze SPAR Szwajcaria w celu stworzenia opakowań produktów marki własnej w kilku językach – angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i polskim. Pierwsze produkty z kategorii przemysłowej: serwetki w 13 wersjach kolorystycznych oraz świeczki typu tealight w 6 wariantach są już w sprzedaży poza granicami naszego kraju. Oferta ta jest także dostępna w sklepach SPAR w Polsce.

SPAR od wielu lat angażuje się w akcje społeczne i charytatywne – w tym roku sieć po raz kolejny pomagała Zupie na Głównym, została też trzeci raz sponsorem Ogólnopolskiego Turnieju Tańców Polskich w Poznaniu. Co tydzień na poznańskim dworcu odbywa się akcja „Zupa na Głównym”, w ramach której potrzebujący dostają ciepły posiłek. To już kolejna sobota, podczas której pracownicy SPAR pomagali jako wolontariusze, a firma zapewniła produkty na posiłki.

Ponadto SPAR kolejny rok z rzędu zorganizował akcję „Posadźmy razem drzewa”. Kampania trwa do 22 kwietnia, czyli do Dnia Ziemi. Do puli środków na sadzenie drzew przyczynia się każdy, kto robi zakupy w sklepach SPAR. Analogicznie jak rok temu, SPAR od każdej transakcji zrealizowanej w sklepach przeznacza 1 grosz na sadzenie drzew. Tę ważną dla środowiska akcję zainicjował globalnie SPAR International w 2022 roku z okazji 90-lecia powstania SPAR. Do tej pory w akcję włączyły się takie kraje jak: Zimbabwe, Wielka Brytania, Niderlandy, Węgry, Pakistan, Kosowo, Włochy, Gran Canaria, Irlandia i oczywiście Polska.

Sieć SPAR została także nagrodzona w plebiscycie Business Idea 2023 w kategorii „Polecany Koncept Biznesowy". Nagrodę wręczono podczas Targów Business Idea Kraków, które są co roku okazją do wymiany doświadczeń i spotkań biznesowych dla kilku tysięcy przedstawicieli biznesu.

Więcej informacji na stronie www.spar.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2024-12-31 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany