27 listopad 2021

Ciała dwóch młodych osób odnalezione w aucie przy Centrum Handlowym Marki

fot. PAP
Ciała dwóch młodych osób odnaleziono w samochodzie przy Centrum Handlowym Marki - poinformowała PAP podkom. Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. W chwili obecnej na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora.
REKLAMA

"W sobotę około godziny 10.30 otrzymaliśmy informacje, że przy Centrum Handlowym Marki - Domoteka, na ul. Malborskiej, w samochodzie marki Volkswagen znajdują się dwie osoby" - poinformowała PAP podkom. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego komendy stołecznej policji.

Jak dodała, na miejsce skierowany został patrol policji i pogotowie. "Lekarz na miejscu stwierdził zgon dwóch osób: 18-letniej kobiety i 21-letniego mężczyzny" - poinformowała podkom. Wersocka.

W chwili obecnej na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora i ustalane są okoliczności zdarzenia. (PAP)

Autor: Daria Kania

dka/ itm

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2022-09-20 19:00
miejsce
Bistro Plus, Ząbki, ul. Powstańców 27
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-29 09:30
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany