28 czerwiec 2021
patronat medialny

32. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków - Wyniki

Wyniki czwartego etapu 32. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków.
REKLAMA
Wyniki etapu 4 - start wspólny - rozegranego w dniu 25.06.21

Trasa: Tomaszów Mazowiecki - Kielce

KLASYFIKACJE NA ETAPIE

Klasyfikacja indywidualna generalna na etapie 4 : Dystans etapu: 212.7 km
  1. 109 100 032 459 45 CZE BÁRTA Jan ELKOV - KASPER 5h 07'04" - 00'10" 10 p.
  2. 34 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej VOSTER ATS TEAM + 00'00" - 00'06" 8 p.
  3. 13 100 092 200 34 NED BAX Sjoerd METEC - Solarwatt + 00'00" - 00'04" 6 p.
  4. 144 100 150 117 42 NZL FOUCHE James BLACK SPOKE Pro Cycling + 00'00" 5 p.
  5. 110 * 100 472 770 73 CZE ŤOUPALÍK Jakub ELKOV - KASPER + 00'04" 4 p.
  6. 80 100 109 949 32 POL BANASZEK Alan HRE MAZOWSZE Serce Polski + 00'46" 3 p.
  7. 4 100 091 666 82 BLR KARALIOK Yauheni MINSK Cycling Club + 00'46" 2 p.
  8. 85 * 100 226 805 03 NED VAN UDEN Casper Team DSM + 00'46" 1 p.
  9. 49 * 100 254 531 84 FRA GARDELLA Florent SPRINTER NICE METROPOLE + 00'46"
  10. 58 100 079 465 06 POL PALUTA Michał Region WARMII i MAZUR + 00'46"
  11. 18 100 110 228 20 NED VAN DALEN Jason METEC - Solarwatt + 00'46"
  12. 121 * 100 110 270 62 FIN JUNTUNEN Antti-Jussi AMPLER Development Team + 00'46"
  13. 14 * 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - Solarwatt + 00'46"
  14. 87 * 100 467 185 17 CZE BITTNER Pavel Team DSM + 00'46"
  15. 126 * 100 153 830 69 EST KURITS Joonas AMPLER Development Team + 00'46"
  16. 96 * 100 912 115 08 CZE BÁRTA Tomáš TOPFOREX - ATT Investments + 00'46"
  17. 113 100 094 888 06 CZE NEUMAN Dominik ELKOV - KASPER + 00'46"
  18. 67 100 056 069 84 POL PODLASKI Michał K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy + 00'46"
  19. 38 100 158 514 00 POL SZÓSTKA Paweł TC CHROBRY SCOTT Głogów + 00'46"
  20. 19 100 142 853 53 NED LOWIK Robin ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT + 00'46"
  21. 35 100 079 514 55 POL STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM + 00'46"
  22. 117 100 094 048 39 HUN RÓZSA Balázs EPRONEX - GESU Bikewear CT + 00'46"
  23. 33 100 033 917 48 POL JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM + 00'46"
  24. 5 100 145 870 63 BLR SHAUCHENKA Siarhei MINSK Cycling Club + 00'46"
  25. 68 100 098 695 30 POL SOWIŃSKI Artur K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy + 00'46"
  26. 36 100 086 919 88 POL REKITA Szymon VOSTER ATS TEAM + 00'46"
  27. 28 100 151 730 06 NOR SKJELBRED Aleksander Anderse YOELEO Test Team p/b 4MIND + 00'46"
  28. 122 100 458 084 34 FIN PELTONEN Ukko Iisakki AMPLER Development Team + 00'46"
  29. 146 * 100 228 315 58 NED LEERKES Bram AMSTERDAM Racing Academy WPGA + 00'46"
  30. 43 100 151 414 78 GER RUDYS Paul KED STEVENS Radteam Berlin + 00'46"
  31. 9 100 150 646 86 POL PĘKALA Piotr K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy + 00'46"
  32. 89 * 100 156 853 85 NED NABERMAN Tim Team DSM + 00'46"
  33. 129 100 133 047 44 NED QUAEDVLIEG Lars GLOBAL Cycling Team + 00'46"
  34. 123 * 100 153 318 42 LAT ANSONS Kristers AMPLER Development Team + 00'46"
  35. 39 * 100 534 437 48 POL BIENIEK Damian TC CHROBRY SCOTT Głogów + 00'46"
  36. 44 * 100 361 757 28 GER BENZ-KUCH Max KED STEVENS Radteam Berlin + 00'46"
  37. 91 100 093 386 56 CZE PETRUŠ Jiří TOPFOREX - ATT Investments + 00'46"
  38. 145 * 100 230 533 45 NED MOURIS Wessel AMSTERDAM Racing Academy WPGA + 00'46"
  39. 16 100 072 918 55 NED OTTEMA Rick METEC - Solarwatt + 00'46"
  40. 6 100 026 701 10 BLR SOBAL Yauhen MINSK Cycling Club + 00'46"
  41. 93 100 093 865 50 CZE FIALA Petr TOPFOREX - ATT Investments + 00'46"
  42. 79 100 079 949 05 POL BANASZEK Adrian HRE MAZOWSZE Serce Polski + 00'46"
  43. 149 * 100 232 742 23 NED VAN BELLE Bas AMSTERDAM Racing Academy WPGA + 00'46"
  44. 156 100 045 930 33 NED VERMELTFOORT Coen VolkerWessels Cyclingteam + 00'46"
  45. 112 100 086 804 70 CZE KUKRLE Michael ELKOV - KASPER + 00'46"
  46. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt + 00'46" - 00'03"
  47. 114 100 087 085 60 CZE ZAHÁLKA Matěj ELKOV - KASPER + 00'46"
  48. 94 * 100 111 505 36 SVK ŠTOČEK Matúš TOPFOREX - ATT Investments + 00'46"
  49. 3 100 078 911 34 BLR PIASETSKI Aliaksandr MINSK Cycling Club + 00'46"
  50. 153 * 100 228 525 74 NED KROONEN Max VolkerWessels Cyclingteam + 00'46"
  51. 48 * 100 363 159 72 GER LEIN Lennart KED STEVENS Radteam Berlin + 04'56"
  52. 46 * 100 364 313 62 GER ZIERENNER Leo KED STEVENS Radteam Berlin + 04'58"
  53. 157 * 100 158 491 74 POL KOSTAŃSKI Mateusz Klub Kolarski TARNOVIA + 04'58"
  54. 72 * 100 158 487 70 POL PROĆ Bartlomiej K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy + 04'58"
  55. 154 100 098 035 49 NED VAN DER MEER Nick VolkerWessels Cyclingteam + 04'58"
  56. 159 * 100 593 973 26 POL OŚKO Miłosz Klub Kolarski TARNOVIA + 04'58"
  57. 61 100 363 578 06 GER GLAMEYER Johannes Team WIBATECH Bayern + 04'58"
  58. 128 100 142 770 67 NED STRAVERS Jarri GLOBAL Cycling Team + 04'58"
  59. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling + 04'58" - 00'04"
  60. 111 100 025 105 63 CZE KAŇKOVSKÝ Alois ELKOV - KASPER + 04'58"
  61. 138 100 927 782 58 UKR NOVAKOVSKYI Vitalii EUROCAR GRAWE Ukraine + 04'58"
  62. 92 * 100 480 057 85 CZE KLABOUCH Petr TOPFOREX - ATT Investments + 04'58"
  63. 133 100 063 203 40 UKR VASYLIEV Maksym EUROCAR GRAWE Ukraine + 04'58"
  64. 81 100 109 574 45 POL BANASZEK Norbert HRE MAZOWSZE Serce Polski + 04'58"
  65. 83 100 093 502 75 POL PAWLAK Tobiasz HRE MAZOWSZE Serce Polski + 04'58"
  66. 1 * 100 657 286 95 BLR GRINKEVICH Mark MINSK Cycling Club + 04'58"
  67. 119 100 088 212 23 HUN PALUMBY Zsombor EPRONEX - GESU Bikewear CT + 04'58"
  68. 71 * 100 489 537 59 POL DOMIN Krzysztof K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy + 04'58"
  69. 76 * 100 159 222 29 POL MIAZGA Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO + 04'58"
  70. 86 100 535 516 60 GER SALMON Martin Alexander Team DSM + 05'30"
  71. 10 * 100 907 169 09 UKR POKOIOVYI Nazar UKRAINE National Team + 07'57"
  72. 7 * 100 902 681 80 UKR SMETANIUK Oleksandr UKRAINE National Team + 07'57"
  73. 132 100 147 621 68 NED VAN NOPPEN Antonie GLOBAL Cycling Team + 08'02"
  74. 52 100 157 250 94 FRA COLLUCCINI Nicolas SPRINTER NICE METROPOLE + 09'40"
  75. 134 * 100 895 724 10 UKR KRIACHKO Yevhenii EUROCAR GRAWE Ukraine + 09'47"
  76. 21 100 070 515 77 AUS MULHERN Mitchell ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT + 10'03"
  77. 22 100 147 599 46 NED VAN DER HORST Dennis ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT + 10'03
  78. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA + 10'03" - 00'06"
  79. 125 * 100 524 353 52 LTU MIKUTIS Aivaras AMPLER Development Team + 11'24"
  80. 124 * 100 524 350 49 LTU BITINAS Mantas AMPLER Development Team + 12'10"
  81. 56 * 100 646 886 74 POL BARTKOWSKI Kacper Region WARMII i MAZUR + 12'10"
  82. 73 * 100 545 375 25 POL FIJAK Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO + 12'15"
  83. 63 * 100 834 653 49 GER STADLER Ludwig Team WIBATECH Bayern + 12'15"
  84. 75 * 100 563 037 33 POL MANOWSKI Mateusz LUKS TRÓJKA PIASECZNO + 12'15"
  85. 42 * 100 550 984 08 POL ZARĘBSKI Marcin TC CHROBRY SCOTT Głogów + 12'15"
  86. 106 100 075 258 67 SVK BÉREŠ Stanislav SLOVAK National Team + 12'15"
  87. 107 * 100 460 292 11 SVK COMA Richard SLOVAK National Team + 12'15"
  88. 30 100 133 108 08 HON CRUZ César Pablo YOELEO Test Team p/b 4MIND + 12'15"
  89. 47 100 101 846 77 GER BANUSCH Richard KED STEVENS Radteam Berlin + 12'15"
  90. 41 * 100 235 678 49 POL MIERZYŃSKI Piotr TC CHROBRY SCOTT Głogów + 12'15"
  91. 115 100 060 665 24 HUN SOLYMOSI Márton EPRONEX - GESU Bikewear CT + 12'15"
  92. 108 * 100 460 240 56 SVK GAVENDA Martin SLOVAK National Team + 12'15"
  93. 118 100 098 029 43 HUN GÖNCZY Gergő EPRONEX - GESU Bikewear CT + 12'15"
  94. 45 * 100 499 866 09 GER LOHSE Constantin KED STEVENS Radteam Berlin + 12'15"
  95. 27 * 100 818 779 83 GBR SHERWIN James Alexander YOELEO Test Team p/b 4MIND + 12'15"
  96. 88 * 100 239 635 29 GBR HAYTER Leo Team DSM + 12'15"
  97. 130 100 111 121 40 NED VAN DE POL Martin GLOBAL Cycling Team + 12'15"
  98. 40 * 100 158 506 89 POL GIERACKI Patryk TC CHROBRY SCOTT Głogów + 12'15"
  99. 20 * 100 156 811 43 NED BIERKENS Tim ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT + 12'15"
  100. 103 100 086 622 82 SVK BASKA Erik SLOVAK National Team + 12'15"
  101. 17 100 111 400 28 NED VAN BOKHOVEN Ramon METEC - Solarwatt + 12'15"
  102. 151 * 100 227 565 84 NED BRABANDER Nick VolkerWessels Cyclingteam + 12'15"
  103. 62 * 100 518 015 19 GER PETER Michael Team WIBATECH Bayern + 12'15"
  104. 143 * 100 220 272 66 NZL WATTS Kiaan BLACK SPOKE Pro Cycling + 12'15"
  105. 155 100 111 404 32 NED VAN SINTMAARTENSDIJK Daan VolkerWessels Cyclingteam + 12'15"
  106. 12 * 100 896 635 48 UKR TSARENKO Kyrylo UKRAINE National Team + 12'15"
  107. 24 100 148 875 61 NED SCHOUTEN Jasper ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT + 12'15"
  108. 95 * 100 474 436 90 CZE JAKOUBEK Tomáš TOPFOREX - ATT Investments + 12'15"
  109. 9 * 100 153 283 07 UKR NIKULIN Daniil UKRAINE National Team + 12'15"
  110. 8 * 100 153 374 01 UKR KOZAKOV Yaroslav UKRAINE National Team + 12'15"
  111. 127 100 153 846 85 NED NIKKELS Melle GLOBAL Cycling Team + 12'15"
  112. 158 * 100 158 476 59 POL KUŚ Adam Klub Kolarski TARNOVIA + 12'15"
  113. 82 100 046 089 95 POL KUREK Adrian HRE MAZOWSZE Serce Polski + 12'15"
  114. 31 100 070 651 19 POL FRANCZAK Paweł VOSTER ATS TEAM + 12'15"
  115. 84 100 097 260 50 POL STANISZEWSKI Daniel HRE MAZOWSZE Serce Polski + 12'15"
  116. 37 * 100 583 586 18 POL MALACHOWSKI Jakub TC CHROBRY SCOTT Głogów + 12'15"
  117. 53 * 100 901 747 19 FRA ROLANT Antony SPRINTER NICE METROPOLE + 12'15"
  118. 116 100 020 836 62 HUN KISS Gergely EPRONEX - GESU Bikewear CT + 16'08"
  119. 136 * 100 895 939 31 UKR SYDOR Serhii EUROCAR GRAWE Ukraine + 17'47" - 00'03"
  120. 64 101 051 808 21 GER BRANDL Lorenz Team WIBATECH Bayern + 17'47"
  121. 59 * 100 538 106 31 POL DĄBSKI Patryk Region WARMII i MAZUR + 17'47"
  122. 57 * 100 546 683 72 POL NOCEŃ Adam Region WARMII i MAZUR + 17'47" - 00'02"
  123. 2 * 100 159 785 10 BLR KIRYIEVICH Artur MINSK Cycling Club + 17'47"
  124. 11 * 100 894 713 66 UKR YAKOVLEV Mykyta UKRAINE National Team + 17'47"
  125. 32 100 146 941 67 POL PARMA Krzysztof VOSTER ATS TEAM + 17'47"
  126. 55 * 100 538 107 32 POL MAŃK Józef Region WARMII i MAZUR + 17'47"
  127. 137 * 100 895 938 30 UKR MOVCHAN Andrii EUROCAR GRAWE Ukraine + 17'53"
  128. 26 100 046 433 51 CAN GOODFELLOW William YOELEO Test Team p/b 4MIND + 22'17"
  129. 104 * 100 460 441 63 SVK LOHINSKÝ Filip SLOVAK National Team + 22'17"
  130. 78 * 100 549 025 86 POL TROSZOK Bartosz LUKS TRÓJKA PIASECZNO + 22'17"
  131. 90 * 100 231 431 70 NED REINDERINK Pepijn Team DSM + 22'50"
  • 74 * 100 839 540 86 POL KRAWCZYK Adrian LUKS TRÓJKA PIASECZNO DNF
  • 105 * 100 153 320 44 SVK BLAŠKO Matej SLOVAK National Team DNF
  • 120 * 100 846 651 19 HUN NAGY Bendegúz Mátyás EPRONEX - GESU Bikewear CT DNF
  • 135 * 100 898 840 22 UKR SHEVCHENKO Oleksandr EUROCAR GRAWE Ukraine DNF
  • 141 100 080 884 67 NZL ORAM James BLACK SPOKE Pro Cycling DNF
  • 147 * 100 233 464 66 NED KROON Joris AMSTERDAM Racing Academy WPGA DNF
  • 161 * 100 524 944 61 POL ŁAMASZEWSKI Jan Klub Kolarski TARNOVIA DNF
  • 162 * 100 546 507 90 POL POTASZNIK Szymon Klub Kolarski TARNOVIA DNF
Uprawnionych do startu na etapie: 139 zawodników

Etap ukończyło: 131 zawodników

Zawodnicy wyeliminowani z wyścigu


Wyniki lotnych premii na 4 etapie

1 premia - Teofilów na 13.5 km
  1. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 3 p. 3 s.
  2. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 2 p. 2 s.
  3. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 1 p. 1 s.
2 premia - Końskie na 65.2 km .
  1. 136 * 100 895 939 31 UKR SYDOR Serhii EUROCAR GRAWE Ukraine 3 p. 3 s.
  2. 57 * 100 546 683 72 POL NOCEŃ Adam Region WARMII i MAZUR 2 p. 2 s.
  3. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 1 p. 1 s.
3 premia - Rudki na 144.2 km .
  1. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 3 p. 3 s.
  2. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 2 p. 2 s.
  3. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 1 p. 1 s.

Wyniki górskich premii na 4 etapie:

1 premia - kat. 2 - Wielka Wieś na 116.6 km.
  1. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 5 p.
  2. 150 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 3 p. *
  3. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 2 p.
  4. 136 100 895 939 31 UKR SYDOR Serhii EUROCAR GRAWE Ukraine 1 p. *
2 premia - kat. 2 - Huta Podłysica na 160.7 km.
  1. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 5 p.
  2. 150 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 3 p. *
  3. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 2 p.
  4. 114 100 087 085 60 CZE ZAHÁLKA Matěj ELKOV - KASPER 1 p.
3 premia - kat. 2 - Huta Nowa na 166 km.
  1. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 5 p.
  2. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 3 p.
  3. 150 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 2 p. *
  4. 89 100 156 853 85 NED NABERMAN Tim Team DSM 1 p. *
4 premia - kat. 2 - Kakonin na 175 km .
  1. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 5 p.
  2. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 3 p.
  3. 150 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 2 p. *
  4. 114 100 087 085 60 CZE ZAHÁLKA Matěj ELKOV - KASPER 1 p.
5 premia - kat. 2 - Krajno Zagórze na 186 km.
  1. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 5 p.
  2. 110 100 472 770 73 CZE ŤOUPALÍK Jakub ELKOV - KASPER 3 p. *
  3. 34 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej VOSTER ATS TEAM 2 p.
  4. 13 100 092 200 34 NED BAX Sjoerd METEC - Solarwatt 1 p.
6 premia - kat. 2 - Krajno Parcele na 190.9 km .
  1. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 5 p.
  2. 144 100 150 117 42 NZL FOUCHE James BLACK SPOKE Pro Cycling 3 p.
  3. 109 100 032 459 45 CZE BÁRTA Jan ELKOV - KASPER 2 p.
  4. 34 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej VOSTER ATS TEAM 1 p.

Klasyfikacja punktowa na etapie 4 :

SPONSOR: Komisja Krajowa NSZZ SOLIDARNOŚĆ
  1. 109 100 032 459 45 CZE BÁRTA Jan ELKOV - KASPER 10 p.
  2. 34 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej VOSTER ATS TEAM 8 p.
  3. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 6 p.
  4. 13 100 092 200 34 NED BAX Sjoerd METEC - Solarwatt 6 p.
  5. 144 100 150 117 42 NZL FOUCHE James BLACK SPOKE Pro Cycling 5 p.
  6. 110 * 100 472 770 73 CZE ŤOUPALÍK Jakub ELKOV - KASPER 4 p.
  7. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 4 p.
  8. 136 * 100 895 939 31 UKR SYDOR Serhii EUROCAR GRAWE Ukraine 3 p.
  9. 80 100 109 949 32 POL BANASZEK Alan HRE MAZOWSZE Serce Polski 3 p.
  10. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 3 p.
  11. 4 100 091 666 82 BLR KARALIOK Yauheni MINSK Cycling Club 2 p.
  12. 57 * 100 546 683 72 POL NOCEŃ Adam Region WARMII i MAZUR 2 p.
  13. 85 * 100 226 805 03 NED VAN UDEN Casper Team DSM 1 p.

Klasyfikacja górska na etapie 4 :

SPONSOR: DAL Hotel / POLREGIO
  1. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 27 p.
  2. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 13 p.
  3. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 10 p.
  4. 110 * 100 472 770 73 CZE ŤOUPALÍK Jakub ELKOV - KASPER 3 p.
  5. 34 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej VOSTER ATS TEAM 3 p.
  6. 144 100 150 117 42 NZL FOUCHE James BLACK SPOKE Pro Cycling 3 p.
  7. 109 100 032 459 45 CZE BÁRTA Jan ELKOV - KASPER 2 p.
  8. 114 100 087 085 60 CZE ZAHÁLKA Matěj ELKOV - KASPER 2 p.
  9. 13 100 092 200 34 NED BAX Sjoerd METEC - Solarwatt 1 p.
  10. 89 * 100 156 853 85 NED NABERMAN Tim Team DSM 1 p.
  11. 136 * 100 895 939 31 UKR SYDOR Serhii EUROCAR GRAWE Ukraine 1 p.

Klasyfikacja drużynowa na etapie 4 :
  1. ELKOV - KASPER EKA 15h 22' 02"
  2. METEC - Solarwatt MET 15h 22' 44" + 0h 00' 42"
  3. VOSTER ATS TEAM VOS 15h 22' 44" + 0h 00' 42"
  4. Team DSM DSM 15h 23' 30" + 0h 01' 28"
  5. AMPLER Development Team ADT 15h 23' 30" + 0h 01' 28"
  6. MINSK Cycling Club MCC 15h 23' 30" + 0h 01' 28"
  7. K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy MOS 15h 23' 30" + 0h 01' 28"
  8. TOPFOREX - ATT Investments TFA 15h 23' 30" + 0h 01' 28"
  9. AMSTERDAM Racing Academy WPGA ARA 15h 23' 30" + 0h 01' 28"
  10. KED STEVENS Radteam Berlin TSC 15h 27' 40" + 0h 05' 38"
  11. HRE MAZOWSZE Serce Polski MSP 15h 27' 42" + 0h 05' 40"
  12. VolkerWessels Cyclingteam VWE 15h 27' 42" + 0h 05' 40"
  13. GLOBAL Cycling Team GCT 15h 34' 58" + 0h 12' 56"
  14. TC CHROBRY SCOTT Głogów TCC 15h 34' 59" + 0h 12' 57"
  15. BLACK SPOKE Pro Cycling BSC 15h 38' 25" + 0h 16' 23"
  16. EPRONEX - GESU Bikewear CT EPR 15h 39' 11" + 0h 17' 09"
  17. EUROCAR GRAWE Ukraine GRA 15h 40' 55" + 0h 18' 53"
  18. ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT ALL 15h 42' 04" + 0h 20' 02"
  19. Klub Kolarski TARNOVIA TAR 15h 43' 23" + 0h 21' 21"
  20. SPRINTER NICE METROPOLE SPR 15h 43' 53" + 0h 21' 51"
  21. YOELEO Test Team p/b 4MIND Y4M 15h 46' 28" + 0h 24' 26"
  22. UKRAINE National Team UKR 15h 49' 21" + 0h 27' 19"
  23. LUKS TRÓJKA PIASECZNO LUK 15h 50' 40" + 0h 28' 38"
  24. Team WIBATECH Bayern BAY 15h 50' 40" + 0h 28' 38"
  25. Region WARMII i MAZUR WIM 15h 51' 55" + 0h 29' 53"
  26. SLOVAK National Team SVK 15h 57' 57" + 0h 35' 55"

KLASYFIKACJE PO ETAPACH:

Klasyfikacja indywidualna generalna po etapach :

SPONSOR: LOTTO
  1. 109 100 032 459 45 CZE BÁRTA Jan ELKOV - KASPER 13h 20' 01'' + 0h 00' 00" + 9
  2. 110 * 100 472 770 73 CZE ŤOUPALÍK Jakub ELKOV - KASPER 13h 20' 16'' + 0h 00' 15" + 14
  3. 34 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej VOSTER ATS TEAM 13h 20' 45'' + 0h 00' 44" + 41
  4. 13 100 092 200 34 NED BAX Sjoerd METEC - Solarwatt 13h 20' 47'' + 0h 00' 46" + 57
  5. 85 * 100 226 805 03 NED VAN UDEN Casper Team DSM 13h 20' 48'' + 0h 00' 47" - 4
  6. 144 100 150 117 42 NZL FOUCHE James BLACK SPOKE Pro Cycling 13h 20' 48'' + 0h 00' 47" + 28
  7. 156 100 045 930 33 NED VERMELTFOORT Coen VolkerWessels Cyclingteam 13h 20' 50'' + 0h 00' 49" - 4
  8. 80 100 109 949 32 POL BANASZEK Alan HRE MAZOWSZE Serce Polski 13h 20' 51'' + 0h 00' 50" - 4
  9. 87 * 100 467 185 17 CZE BITTNER Pavel Team DSM 13h 20' 54'' + 0h 00' 53" - 4
  10. 4 100 091 666 82 BLR KARALIOK Yauheni MINSK Cycling Club 13h 20' 55'' + 0h 00' 54" - 4
  11. 18 100 110 228 20 NED VAN DALEN Jason METEC - Solarwatt 13h 20' 56'' + 0h 00' 55" - 4
  12. 96 * 100 912 115 08 CZE BÁRTA Tomáš TOPFOREX - ATT Investments 13h 20' 58'' + 0h 00' 57" - 1
  13. 121 * 100 110 270 62 FIN JUNTUNEN Antti-Jussi AMPLER Development Team 13h 20' 58'' + 0h 00' 57" + 1
  14. 5 100 145 870 63 BLR SHAUCHENKA Siarhei MINSK Cycling Club 13h 20' 58'' + 0h 00' 57" - 2
  15. 113 100 094 888 06 CZE NEUMAN Dominik ELKOV - KASPER 13h 20' 58'' + 0h 00' 57"
  16. 19 100 142 853 53 NED LOWIK Robin ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT 13h 20' 58'' + 0h 00' 57" + 1
  17. 14 * 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - Solarwatt 13h 20' 58'' + 0h 00' 57" + 3
  18. 89 * 100 156 853 85 NED NABERMAN Tim Team DSM 13h 20' 58'' + 0h 00' 57" + 1
  19. 123 * 100 153 318 42 LAT ANSONS Kristers AMPLER Development Team 13h 20' 58'' + 0h 00' 57" + 2
  20. 153 * 100 228 525 74 NED KROONEN Max VolkerWessels Cyclingteam 13h 20' 58'' + 0h 00' 57" + 4
  21. 79 100 079 949 05 POL BANASZEK Adrian HRE MAZOWSZE Serce Polski 13h 20' 58'' + 0h 00' 57" + 4
  22. 16 100 072 918 55 NED OTTEMA Rick METEC - Solarwatt 13h 20' 58'' + 0h 00' 57" + 6
  23. 122 100 458 084 34 FIN PELTONEN Ukko Iisakki AMPLER Development Team 13h 20' 58'' + 0h 00' 57" + 6
  24. 35 100 079 514 55 POL STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM 13h 21' 31'' + 0h 01' 30" + 7
  25. 6 100 026 701 10 BLR SOBAL Yauhen MINSK Cycling Club 13h 21' 34'' + 0h 01' 33" + 10
  26. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 13h 21' 34'' + 0h 01' 33" + 54
  27. 126 * 100 153 830 69 EST KURITS Joonas AMPLER Development Team 13h 21' 35'' + 0h 01' 34" + 9
  28. 91 100 093 386 56 CZE PETRUŠ Jiří TOPFOREX - ATT Investments 13h 21' 35'' + 0h 01' 34" + 9
  29. 49 * 100 254 531 84 FRA GARDELLA Florent SPRINTER NICE METROPOLE 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 11
  30. 38 100 158 514 00 POL SZÓSTKA Paweł TC CHROBRY SCOTT Głogów 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 17
  31. 33 100 033 917 48 POL JANISZEWSKI Sylwester VOSTER ATS TEAM 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 15
  32. 58 100 079 465 06 POL PALUTA Michał Region WARMII i MAZUR 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 21
  33. 43 100 151 414 78 GER RUDYS Paul KED STEVENS Radteam Berlin 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 19
  34. 3 100 078 911 34 BLR PIASETSKI Aliaksandr MINSK Cycling Club 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 15
  35. 117 100 094 048 39 HUN RÓZSA Balázs EPRONEX - GESU Bikewear CT 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 25
  36. 94 * 100 111 505 36 SVK ŠTOČEK Matúš TOPFOREX - ATT Investments 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 20
  37. 67 100 056 069 84 POL PODLASKI Michał K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 27
  38. 146 * 100 228 315 58 NED LEERKES Bram AMSTERDAM Racing Academy WPGA 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 27
  39. 68 100 098 695 30 POL SOWIŃSKI Artur K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 31
  40. 149 * 100 232 742 23 NED VAN BELLE Bas AMSTERDAM Racing Academy WPGA 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 26
  41. 93 100 093 865 50 CZE FIALA Petr TOPFOREX - ATT Investments 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 26
  42. 69 100 150 646 86 POL PĘKALA Piotr K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 31
  43. 114 100 087 085 60 CZE ZAHÁLKA Matěj ELKOV - KASPER 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 35
  44. 39 * 100 534 437 48 POL BIENIEK Damian TC CHROBRY SCOTT Głogów 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 39
  45. 145 * 100 230 533 45 NED MOURIS Wessel AMSTERDAM Racing Academy WPGA 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 39
  46. 44 * 100 361 757 28 GER BENZ-KUCH Max KED STEVENS Radteam Berlin 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 40
  47. 112 100 086 804 70 CZE KUKRLE Michael ELKOV - KASPER 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 38
  48. 36 100 086 919 88 POL REKITA Szymon VOSTER ATS TEAM 13h 21' 37'' + 0h 01' 36" + 45
  49. 28 100 151 730 06 NOR SKJELBRED Aleksander Anderse YOELEO Test Team p/b 4MIND 13h 23' 07'' + 0h 03' 06" + 47
  50. 129 100 133 047 44 NED QUAEDVLIEG Lars GLOBAL Cycling Team 13h 23' 07'' + 0h 03' 06" + 49
  51. 83 100 093 502 75 POL PAWLAK Tobiasz HRE MAZOWSZE Serce Polski 13h 25' 10'' + 0h 05' 09" - 29
  52. 81 100 109 574 45 POL BANASZEK Norbert HRE MAZOWSZE Serce Polski 13h 25' 10'' + 0h 05' 09" - 29
  53. 154 100 098 035 49 NED VAN DER MEER Nick VolkerWessels Cyclingteam 13h 25' 10'' + 0h 05' 09" - 26
  54. 72 * 100 158 487 70 POL PROĆ Bartlomiej K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 13h 25' 39'' + 0h 05' 38" - 24
  55. 138 100 927 782 58 UKR NOVAKOVSKYI Vitalii EUROCAR GRAWE Ukraine 13h 25' 45'' + 0h 05' 44" - 22
  56. 128 100 142 770 67 NED STRAVERS Jarri GLOBAL Cycling Team 13h 25' 49'' + 0h 05' 48" - 15
  57. 111 100 025 105 63 CZE KAŇKOVSKÝ Alois ELKOV - KASPER 13h 25' 49'' + 0h 05' 48" - 15
  58. 133 100 063 203 40 UKR VASYLIEV Maksym EUROCAR GRAWE Ukraine 13h 25' 49'' + 0h 05' 48" - 13
  59. 61 100 363 578 06 GER GLAMEYER Johannes Team WIBATECH Bayern 13h 25' 49'' + 0h 05' 48" - 4
  60. 1 * 100 657 286 95 BLR GRINKEVICH Mark MINSK Cycling Club 13h 25' 49'' + 0h 05' 48" - 2
  61. 157 * 100 158 491 74 POL KOSTAŃSKI Mateusz Klub Kolarski TARNOVIA 13h 25' 49'' + 0h 05' 48" + 2
  62. 92 * 100 480 057 85 CZE KLABOUCH Petr TOPFOREX - ATT Investments 13h 25' 49'' + 0h 05' 48" + 10
  63. 46 * 100 364 313 62 GER ZIERENNER Leo KED STEVENS Radteam Berlin 13h 25' 49'' + 0h 05' 48" + 12
  64. 76 * 100 159 222 29 POL MIAZGA Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO 13h 25' 49'' + 0h 05' 48" + 17
  65. 86 100 535 516 60 GER SALMON Martin Alexander Team DSM 13h 26' 21'' + 0h 06' 20" - 14
  66. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 13h 27' 15'' + 0h 07' 14" + 52
  67. 48 * 100 363 159 72 GER LEIN Lennart KED STEVENS Radteam Berlin 13h 27' 17'' + 0h 07' 16" + 40
  68. 159 * 100 593 973 26 POL OŚKO Miłosz Klub Kolarski TARNOVIA 13h 27' 19'' + 0h 07' 18" + 29
  69. 71 * 100 489 537 59 POL DOMIN Krzysztof K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 13h 27' 19'' + 0h 07' 18" + 42
  70. 119 100 088 212 23 HUN PALUMBY Zsombor EPRONEX - GESU Bikewear CT 13h 27' 19'' + 0h 07' 18" + 44
  71. 10 * 100 907 169 09 UKR POKOIOVYI Nazar UKRAINE National Team 13h 28' 48'' + 0h 08' 47" + 3
  72. 132 100 147 621 68 NED VAN NOPPEN Antonie GLOBAL Cycling Team 13h 28' 53'' + 0h 08' 52" - 22
  73. 22 100 147 599 46 NED VAN DER HORST Dennis ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT 13h 30' 15'' + 0h 10' 14" - 60
  74. 7 * 100 902 681 80 UKR SMETANIUK Oleksandr UKRAINE National Team 13h 30' 18'' + 0h 10' 17" + 27
  75. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 13h 30' 48'' + 0h 10' 47" - 6
  76. 21 100 070 515 77 AUS MULHERN Mitchell ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT 13h 30' 54'' + 0h 10' 53" + 18
  77. 125 * 100 524 353 52 LTU MIKUTIS Aivaras AMPLER Development Team 13h 31' 36'' + 0h 11' 35" - 59
  78. 134 * 100 895 724 10 UKR KRIACHKO Yevhenii EUROCAR GRAWE Ukraine 13h 32' 08'' + 0h 12' 07" + 24
  79. 151 * 100 227 565 84 NED BRABANDER Nick VolkerWessels Cyclingteam 13h 32' 17'' + 0h 12' 16" - 77
  80. 115 100 060 665 24 HUN SOLYMOSI Márton EPRONEX - GESU Bikewear CT 13h 32' 25'' + 0h 12' 24" - 72
  81. 84 100 097 260 50 POL STANISZEWSKI Daniel HRE MAZOWSZE Serce Polski 13h 32' 26'' + 0h 12' 25" - 72
  82. 82 100 046 089 95 POL KUREK Adrian HRE MAZOWSZE Serce Polski 13h 32' 27'' + 0h 12' 26" - 56
  83. 124 * 100 524 350 49 LTU BITINAS Mantas AMPLER Development Team 13h 33' 01'' + 0h 13' 00" - 24
  84. 24 100 148 875 61 NED SCHOUTEN Jasper ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT 13h 33' 05'' + 0h 13' 04" - 46
  85. 103 100 086 622 82 SVK BASKA Erik SLOVAK National Team 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 46
  86. 155 100 111 404 32 NED VAN SINTMAARTENSDIJK Daan VolkerWessels Cyclingteam 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 43
  87. 118 100 098 029 43 HUN GÖNCZY Gergő EPRONEX - GESU Bikewear CT 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 39
  88. 41 * 100 235 678 49 POL MIERZYŃSKI Piotr TC CHROBRY SCOTT Głogów 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 34
  89. 8 * 100 153 374 01 UKR KOZAKOV Yaroslav UKRAINE National Team 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 32
  90. 12 * 100 896 635 48 UKR TSARENKO Kyrylo UKRAINE National Team 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 28
  91. 42 * 100 550 984 08 POL ZARĘBSKI Marcin TC CHROBRY SCOTT Głogów 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 23
  92. 47 100 101 846 77 GER BANUSCH Richard KED STEVENS Radteam Berlin 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 13
  93. 40 * 100 158 506 89 POL GIERACKI Patryk TC CHROBRY SCOTT Głogów 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 11
  94. 106 100 075 258 67 SVK BÉREŠ Stanislav SLOVAK National Team 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 7
  95. 107 * 100 460 292 11 SVK COMA Richard SLOVAK National Team 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 6
  96. 130 100 111 121 40 NED VAN DE POL Martin GLOBAL Cycling Team 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 6
  97. 20 * 100 156 811 43 NED BIERKENS Tim ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 9
  98. 31 100 070 651 19 POL FRANCZAK Paweł VOSTER ATS TEAM 13h 33' 06'' + 0h 13' 05" - 7
  99. 52 100 157 250 94 FRA COLLUCCINI Nicolas SPRINTER NICE METROPOLE 13h 33' 43'' + 0h 13' 42" + 27 
  100. 17 100 111 400 28 NED VAN BOKHOVEN Ramon METEC - Solarwatt 13h 34' 36'' + 0h 14' 35" - 5
  101. 53 * 100 901 747 19 FRA ROLANT Antony SPRINTER NICE METROPOLE 13h 34' 36'' + 0h 14' 35" - 3
  102. 108 * 100 460 240 56 SVK GAVENDA Martin SLOVAK National Team 13h 34' 36'' + 0h 14' 35" + 6
  103. 37 * 100 583 586 18 POL MALACHOWSKI Jakub TC CHROBRY SCOTT Głogów 13h 34' 36'' + 0h 14' 35"
  104. 30 100 133 108 08 HON CRUZ César Pablo YOELEO Test Team p/b 4MIND 13h 34' 36'' + 0h 14' 35" + 6
  105. 9 * 100 153 283 07 UKR NIKULIN Daniil UKRAINE National Team 13h 34' 36'' + 0h 14' 35" + 4
  106. 45 * 100 499 866 09 GER LOHSE Constantin KED STEVENS Radteam Berlin 13h 34' 36'' + 0h 14' 35" + 7
  107. 75 * 100 563 037 33 POL MANOWSKI Mateusz LUKS TRÓJKA PIASECZNO 13h 34' 36'' + 0h 14' 35" + 8
  108. 158 * 100 158 476 59 POL KUŚ Adam Klub Kolarski TARNOVIA 13h 34' 36'' + 0h 14' 35" + 8
  109. 127 100 153 846 85 NED NIKKELS Melle GLOBAL Cycling Team 13h 34' 36'' + 0h 14' 35" + 11
  110. 88 * 100 239 635 29 GBR HAYTER Leo Team DSM 13h 35' 25'' + 0h 15' 24" + 12
  111. 143 * 100 220 272 66 NZL WATTS Kiaan BLACK SPOKE Pro Cycling 13h 35' 47'' + 0h 15' 46" + 13
  112. 63 * 100 834 653 49 GER STADLER Ludwig Team WIBATECH Bayern 13h 36' 18'' + 0h 16' 17" + 17
  113. 56 * 100 646 886 74 POL BARTKOWSKI Kacper Region WARMII i MAZUR 13h 36' 37'' + 0h 16' 36" + 17
  114. 95 * 100 474 436 90 CZE JAKOUBEK Tomáš TOPFOREX - ATT Investments 13h 37' 26'' + 0h 17' 25" + 18
  115. 116 100 020 836 62 HUN KISS Gergely EPRONEX - GESU Bikewear CT 13h 38' 29'' + 0h 18' 28" + 4
  116. 2 * 100 159 785 10 BLR KIRYIEVICH Artur MINSK Cycling Club 13h 38' 38'' + 0h 18' 37" - 45
  117. 73 * 100 545 375 25 POL FIJAK Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO 13h 39' 01'' + 0h 19' 00" + 17
  118. 62 * 100 518 015 19 GER PETER Michael Team WIBATECH Bayern 13h 39' 08'' + 0h 19' 07" + 18
  119. 27 * 100 818 779 83 GBR SHERWIN James Alexander YOELEO Test Team p/b 4MIND 13h 39' 26'' + 0h 19' 25" + 18
  120. 57 * 100 546 683 72 POL NOCEŃ Adam Region WARMII i MAZUR 13h 40' 06'' + 0h 20' 05" - 20
  121. 59 * 100 538 106 31 POL DĄBSKI Patryk Region WARMII i MAZUR 13h 40' 08'' + 0h 20' 07" - 15
  122. 32 100 146 941 67 POL PARMA Krzysztof VOSTER ATS TEAM 13h 40' 08'' + 0h 20' 07" - 1
  123. 137 * 100 895 938 30 UKR MOVCHAN Andrii EUROCAR GRAWE Ukraine 13h 40' 14'' + 0h 20' 13" - 6
  124. 136 * 100 895 939 31 UKR SYDOR Serhii EUROCAR GRAWE Ukraine 13h 41' 06'' + 0h 21' 05" - 1
  125. 55 * 100 538 107 32 POL MAŃK Józef Region WARMII i MAZUR 13h 41' 50'' + 0h 21' 49"
  126. 64 101 051 808 21 GER BRANDL Lorenz Team WIBATECH Bayern 13h 42' 35'' + 0h 22' 34" + 5
  127. 104 * 100 460 441 63 SVK LOHINSKÝ Filip SLOVAK National Team 13h 43' 08'' + 0h 23' 07" - 50
  128. 11 * 100 894 713 66 UKR YAKOVLEV Mykyta UKRAINE National Team 13h 43' 36'' + 0h 23' 35" + 5
  129. 90 * 100 231 431 70 NED REINDERINK Pepijn Team DSM 13h 43' 41'' + 0h 23' 40" - 53
  130. 26 100 046 433 51 CAN GOODFELLOW William YOELEO Test Team p/b 4MIND 13h 46' 20'' + 0h 26' 19" - 3
  131. 78 * 100 549 025 86 POL TROSZOK Bartosz LUKS TRÓJKA PIASECZNO 13h 49' 03'' + 0h 29' 02" + 4

Klasyfikacja punktowa po etapach :

SPONSOR: Komisja Krajowa NSZZ SOLIDARNOŚĆ
  1. 80 100 109 949 32 POL BANASZEK Alan HRE MAZOWSZE Serce Polski 23 p.
  2. 156 100 045 930 33 NED VERMELTFOORT Coen VolkerWessels Cyclingteam 19 p.
  3. 35 100 079 514 55 POL STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM 17 p.
  4. 151 * 100 227 565 84 NED BRABANDER Nick VolkerWessels Cyclingteam 16 p.
  5. 85 * 100 226 805 03 NED VAN UDEN Casper Team DSM 12 p.
  6. 87 * 100 467 185 17 CZE BITTNER Pavel Team DSM 12 p.
  7. 109 100 032 459 45 CZE BÁRTA Jan ELKOV - KASPER 11 p.
  8. 144 100 150 117 42 NZL FOUCHE James BLACK SPOKE Pro Cycling 8 p.
  9. 34 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej VOSTER ATS TEAM 8 p.
  10. 96 * 100 912 115 08 CZE BÁRTA Tomáš TOPFOREX - ATT Investments 8 p.
  11. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 6 p.
  12. 13 100 092 200 34 NED BAX Sjoerd METEC - Solarwatt 6 p.
  13. 17 100 111 400 28 NED VAN BOKHOVEN Ramon METEC - Solarwatt 6 p.
  14. 4 100 091 666 82 BLR KARALIOK Yauheni MINSK Cycling Club 5 p.
  15. 136 * 100 895 939 31 UKR SYDOR Serhii EUROCAR GRAWE Ukraine 5 p.
  16. 138 100 927 782 58 UKR NOVAKOVSKYI Vitalii EUROCAR GRAWE Ukraine 4 p.
  17. 110 * 100 472 770 73 CZE ŤOUPALÍK Jakub ELKOV - KASPER 4 p.
  18. 18 100 110 228 20 NED VAN DALEN Jason METEC - Solarwatt 4 p.
  19. 126 * 100 153 830 69 EST KURITS Joonas AMPLER Development Team 4 p.
  20. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 4 p.
  21. 6 100 026 701 10 BLR SOBAL Yauhen MINSK Cycling Club 3 p.
  22. 94 * 100 111 505 36 SVK ŠTOČEK Matúš TOPFOREX - ATT Investments 3 p.
  23. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 3 p.
  24. 91 100 093 386 56 CZE PETRUŠ Jiří TOPFOREX - ATT Investments 2 p.
  25. 81 100 109 574 45 POL BANASZEK Norbert HRE MAZOWSZE Serce Polski 2 p.
  26. 115 100 060 665 24 HUN SOLYMOSI Márton EPRONEX - GESU Bikewear CT 2 p.
  27. 57 * 100 546 683 72 POL NOCEŃ Adam Region WARMII i MAZUR 2 p.
  28. 36 100 086 919 88 POL REKITA Szymon VOSTER ATS TEAM 1 p.
  29. 22 100 147 599 46 NED VAN DER HORST Dennis ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT 1 p.
  30. 84 100 097 260 50 POL STANISZEWSKI Daniel HRE MAZOWSZE Serce Polski 1 p.
  31. 24 100 148 875 61 NED SCHOUTEN Jasper ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT 1 p.

Klasyfikacja górska po etapach :

SPONSOR: DAL Hotel / POLREGIO
  1. 15 100 130 001 05 NED DE LANGE Thijs METEC - Solarwatt 27 p.
  2. 142 100 111 567 01 NZL BATT Ethan BLACK SPOKE Pro Cycling 13 p.
  3. 150 * 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 10 p.
  4. 110 * 100 472 770 73 CZE ŤOUPALÍK Jakub ELKOV - KASPER 3 p.
  5. 34 100 040 322 51 POL PATERSKI Maciej VOSTER ATS TEAM 3 p.
  6. 144 100 150 117 42 NZL FOUCHE James BLACK SPOKE Pro Cycling 3 p.
  7. 109 100 032 459 45 CZE BÁRTA Jan ELKOV - KASPER 2 p.
  8. 114 100 087 085 60 CZE ZAHÁLKA Matěj ELKOV - KASPER 2 p.
  9. 13 100 092 200 34 NED BAX Sjoerd METEC - Solarwatt 1 p.
  10. 89 * 100 156 853 85 NED NABERMAN Tim Team DSM 1 p.
  11. 136 * 100 895 939 31 UKR SYDOR Serhii EUROCAR GRAWE Ukraine 1 p.

Klasyfikacja młodzieżowa po etapach :

SPONSOR: Związek Pracodawców Kolejowych / Łódzka Kolej Aglomeracyjna
  1. 110 100 472 770 73 CZE ŤOUPALÍK Jakub ELKOV - KASPER 13h 20' 16'' m. 2
  2. 85 100 226 805 03 NED VAN UDEN Casper Team DSM 13h 20' 48'' + 0h 00' 32" m. 5
  3. 87 100 467 185 17 CZE BITTNER Pavel Team DSM 13h 20' 54'' + 0h 00' 38" m. 9
  4. 96 100 912 115 08 CZE BÁRTA Tomáš TOPFOREX - ATT Investments 13h 20' 58'' + 0h 00' 42" m. 12
  5. 121 100 110 270 62 FIN JUNTUNEN Antti-Jussi AMPLER Development Team 13h 20' 58'' + 0h 00' 42" m. 13
  6. 14 100 232 932 19 NED HOHMANN Lars METEC - Solarwatt 13h 20' 58'' + 0h 00' 42" m. 17
  7. 89 100 156 853 85 NED NABERMAN Tim Team DSM 13h 20' 58'' + 0h 00' 42" m. 18
  8. 123 100 153 318 42 LAT ANSONS Kristers AMPLER Development Team 13h 20' 58'' + 0h 00' 42" m. 19
  9. 153 100 228 525 74 NED KROONEN Max VolkerWessels Cyclingteam 13h 20' 58'' + 0h 00' 42" m. 20
  10. 126 100 153 830 69 EST KURITS Joonas AMPLER Development Team 13h 21' 35'' + 0h 01' 19" m. 27
  11. 49 100 254 531 84 FRA GARDELLA Florent SPRINTER NICE METROPOLE 13h 21' 37'' + 0h 01' 21" m. 29
  12. 94 100 111 505 36 SVK ŠTOČEK Matúš TOPFOREX - ATT Investments 13h 21' 37'' + 0h 01' 21" m. 36
  13. 146 100 228 315 58 NED LEERKES Bram AMSTERDAM Racing Academy WPGA 13h 21' 37'' + 0h 01' 21" m. 38
  14. 149 100 232 742 23 NED VAN BELLE Bas AMSTERDAM Racing Academy WPGA 13h 21' 37'' + 0h 01' 21" m. 40
  15. 39 100 534 437 48 POL BIENIEK Damian TC CHROBRY SCOTT Głogów 13h 21' 37'' + 0h 01' 21" m. 44
  16. 145 100 230 533 45 NED MOURIS Wessel AMSTERDAM Racing Academy WPGA 13h 21' 37'' + 0h 01' 21" m. 45
  17. 44 100 361 757 28 GER BENZ-KUCH Max KED STEVENS Radteam Berlin 13h 21' 37'' + 0h 01' 21" m. 46
  18. 72 100 158 487 70 POL PROĆ Bartlomiej K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 13h 25' 39'' + 0h 05' 23" m. 54
  19. 1 100 657 286 95 BLR GRINKEVICH Mark MINSK Cycling Club 13h 25' 49'' + 0h 05' 33" m. 60
  20. 157 100 158 491 74 POL KOSTAŃSKI Mateusz Klub Kolarski TARNOVIA 13h 25' 49'' + 0h 05' 33" m. 61
  21. 92 100 480 057 85 CZE KLABOUCH Petr TOPFOREX - ATT Investments 13h 25' 49'' + 0h 05' 33" m. 62
  22. 46 100 364 313 62 GER ZIERENNER Leo KED STEVENS Radteam Berlin 13h 25' 49'' + 0h 05' 33" m. 63
  23. 76 100 159 222 29 POL MIAZGA Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO 13h 25' 49'' + 0h 05' 33" m. 64
  24. 48 100 363 159 72 GER LEIN Lennart KED STEVENS Radteam Berlin 13h 27' 17'' + 0h 07' 01" m. 67
  25. 159 100 593 973 26 POL OŚKO Miłosz Klub Kolarski TARNOVIA 13h 27' 19'' + 0h 07' 03" m. 68
  26. 71 100 489 537 59 POL DOMIN Krzysztof K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 13h 27' 19'' + 0h 07' 03" m. 69
  27. 10 100 907 169 09 UKR POKOIOVYI Nazar UKRAINE National Team 13h 28' 48'' + 0h 08' 32" m. 71
  28. 7 100 902 681 80 UKR SMETANIUK Oleksandr UKRAINE National Team 13h 30' 18'' + 0h 10' 02" m. 74
  29. 150 100 155 088 66 NED HOPPEZAK Vincent AMSTERDAM Racing Academy WPGA 13h 30' 48'' + 0h 10' 32" m. 75
  30. 125 100 524 353 52 LTU MIKUTIS Aivaras AMPLER Development Team 13h 31' 36'' + 0h 11' 20" m. 77
  31. 134 100 895 724 10 UKR KRIACHKO Yevhenii EUROCAR GRAWE Ukraine 13h 32' 08'' + 0h 11' 52" m. 78
  32. 151 100 227 565 84 NED BRABANDER Nick VolkerWessels Cyclingteam 13h 32' 17'' + 0h 12' 01" m. 79
  33. 124 100 524 350 49 LTU BITINAS Mantas AMPLER Development Team 13h 33' 01'' + 0h 12' 45" m. 83
  34. 41 100 235 678 49 POL MIERZYŃSKI Piotr TC CHROBRY SCOTT Głogów 13h 33' 06'' + 0h 12' 50" m. 88
  35. 8 100 153 374 01 UKR KOZAKOV Yaroslav UKRAINE National Team 13h 33' 06'' + 0h 12' 50" m. 89
  36. 12 100 896 635 48 UKR TSARENKO Kyrylo UKRAINE National Team 13h 33' 06'' + 0h 12' 50" m. 90
  37. 42 100 550 984 08 POL ZARĘBSKI Marcin TC CHROBRY SCOTT Głogów 13h 33' 06'' + 0h 12' 50" m. 91
  38. 40 100 158 506 89 POL GIERACKI Patryk TC CHROBRY SCOTT Głogów 13h 33' 06'' + 0h 12' 50" m. 93
  39. 107 100 460 292 11 SVK COMA Richard SLOVAK National Team 13h 33' 06'' + 0h 12' 50" m. 95
  40. 20 100 156 811 43 NED BIERKENS Tim ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT 13h 33' 06'' + 0h 12' 50" m. 97
  41. 53 100 901 747 19 FRA ROLANT Antony SPRINTER NICE METROPOLE 13h 34' 36'' + 0h 14' 20" m. 101
  42. 108 100 460 240 56 SVK GAVENDA Martin SLOVAK National Team 13h 34' 36'' + 0h 14' 20" m. 102
  43. 37 100 583 586 18 POL MALACHOWSKI Jakub TC CHROBRY SCOTT Głogów 13h 34' 36'' + 0h 14' 20" m. 103
  44. 9 100 153 283 07 UKR NIKULIN Daniil UKRAINE National Team 13h 34' 36'' + 0h 14' 20" m. 105
  45. 45 100 499 866 09 GER LOHSE Constantin KED STEVENS Radteam Berlin 13h 34' 36'' + 0h 14' 20" m. 106
  46. 75 100 563 037 33 POL MANOWSKI Mateusz LUKS TRÓJKA PIASECZNO 13h 34' 36'' + 0h 14' 20" m. 107
  47. 158 100 158 476 59 POL KUŚ Adam Klub Kolarski TARNOVIA 13h 34' 36'' + 0h 14' 20" m. 108
  48. 88 100 239 635 29 GBR HAYTER Leo Team DSM 13h 35' 25'' + 0h 15' 09" m. 110
  49. 143 100 220 272 66 NZL WATTS Kiaan BLACK SPOKE Pro Cycling 13h 35' 47'' + 0h 15' 31" m. 111
  50. 63 100 834 653 49 GER STADLER Ludwig Team WIBATECH Bayern 13h 36' 18'' + 0h 16' 02" m. 112
  51. 56 100 646 886 74 POL BARTKOWSKI Kacper Region WARMII i MAZUR 13h 36' 37'' + 0h 16' 21" m. 113
  52. 95 100 474 436 90 CZE JAKOUBEK Tomáš TOPFOREX - ATT Investments 13h 37' 26'' + 0h 17' 10" m. 114
  53. 2 100 159 785 10 BLR KIRYIEVICH Artur MINSK Cycling Club 13h 38' 38'' + 0h 18' 22" m. 116
  54. 73 100 545 375 25 POL FIJAK Jan LUKS TRÓJKA PIASECZNO 13h 39' 01'' + 0h 18' 45" m. 117
  55. 62 100 518 015 19 GER PETER Michael Team WIBATECH Bayern 13h 39' 08'' + 0h 18' 52" m. 118
  56. 27 100 818 779 83 GBR SHERWIN James Alexander YOELEO Test Team p/b 4MIND 13h 39' 26'' + 0h 19' 10" m. 119
  57. 57 100 546 683 72 POL NOCEŃ Adam Region WARMII i MAZUR 13h 40' 06'' + 0h 19' 50" m. 120
  58. 59 100 538 106 31 POL DĄBSKI Patryk Region WARMII i MAZUR 13h 40' 08'' + 0h 19' 52" m. 121
  59. 137 100 895 938 30 UKR MOVCHAN Andrii EUROCAR GRAWE Ukraine 13h 40' 14'' + 0h 19' 58" m. 123
  60. 136 100 895 939 31 UKR SYDOR Serhii EUROCAR GRAWE Ukraine 13h 41' 06'' + 0h 20' 50" m. 124
  61. 55 100 538 107 32 POL MAŃK Józef Region WARMII i MAZUR 13h 41' 50'' + 0h 21' 34" m. 125
  62. 104 100 460 441 63 SVK LOHINSKÝ Filip SLOVAK National Team 13h 43' 08'' + 0h 22' 52" m. 127
  63. 11 100 894 713 66 UKR YAKOVLEV Mykyta UKRAINE National Team 13h 43' 36'' + 0h 23' 20" m. 128
  64. 90 100 231 431 70 NED REINDERINK Pepijn Team DSM 13h 43' 41'' + 0h 23' 25" m. 129
  65. 78 100 549 025 86 POL TROSZOK Bartosz LUKS TRÓJKA PIASECZNO 13h 49' 03'' + 0h 28' 47" m. 131


Klasyfikacja drużynowa po etapach :
  1. ELKOV - KASPER EKA 40h 01' 26''
  2. METEC - Solarwatt MET 40h 02' 08'' + 0h 00' 42"
  3. Team DSM DSM 40h 02' 54'' + 0h 01' 28"
  4. AMPLER Development Team ADT 40h 02' 54'' + 0h 01' 28"
  5. MINSK Cycling Club MCC 40h 03' 33'' + 0h 02' 07"
  6. VOSTER ATS TEAM VOS 40h 04' 05'' + 0h 02' 39"
  7. K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy MOS 40h 04' 12'' + 0h 02' 46"
  8. TOPFOREX - ATT Investments TFA 40h 04' 12'' + 0h 02' 46"
  9. AMSTERDAM Racing Academy WPGA ARA 40h 04' 51'' + 0h 03' 25"
  10. VolkerWessels Cyclingteam VWE 40h 07' 06'' + 0h 05' 40"
  11. HRE MAZOWSZE Serce Polski MSP 40h 07' 06'' + 0h 05' 40"
  12. KED STEVENS Radteam Berlin TSC 40h 09' 01'' + 0h 07' 35"
  13. GLOBAL Cycling Team GCT 40h 16' 19'' + 0h 14' 53"
  14. TC CHROBRY SCOTT Głogów TCC 40h 16' 20'' + 0h 14' 54"
  15. BLACK SPOKE Pro Cycling BSC 40h 19' 46'' + 0h 18' 20"
  16. EPRONEX - GESU Bikewear CT EPR 40h 19' 53'' + 0h 18' 27"
  17. ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT ALL 40h 22' 07'' + 0h 20' 41"
  18. EUROCAR GRAWE Ukraine GRA 40h 23' 46'' + 0h 22' 20"
  19. Klub Kolarski TARNOVIA TAR 40h 26' 14'' + 0h 24' 48"
  20. SPRINTER NICE METROPOLE SPR 40h 29' 56'' + 0h 28' 30"
  21. UKRAINE National Team UKR 40h 30' 42'' + 0h 29' 16"
  22. YOELEO Test Team p/b 4MIND Y4M 40h 34' 01'' + 0h 32' 35"
  23. Region WARMII i MAZUR WIM 40h 36' 16'' + 0h 34' 50"
  24. LUKS TRÓJKA PIASECZNO LUK 40h 36' 43'' + 0h 35' 17"
  25. Team WIBATECH Bayern BAY 40h 38' 25'' + 0h 36' 59"
  26. SLOVAK National Team SVK 40h 39' 18'' + 0h 37' 52"

ROZDZIAŁ KOSZULEK NA NASTĘPNYM ETAPIE
  • KLASYFIKACJA GENERALNA - koszulka żółta,
Lider klasyfikacji: 109 BÁRTA Jan - ELKOV - KASPER

 SPONSOR: LOTTO
  • KLASYFIKACJA PUNKTOWA - koszulka biała
Lider klasyfikacji: 80 BANASZEK Alan - HRE MAZOWSZE Serce Polski

Jadący w koszulce: 80 BANASZEK Alan - HRE MAZOWSZE Serce Polski

SPONSOR: Komisja Krajowa NSZZ SOLIDARNOŚĆ
  • KLASYFIKACJA GÓRSKA - koszulka zielona
Lider klasyfikacji: 15 DE LANGE Thijs - METEC - Solarwatt

Jadący w koszulce: 15 DE LANGE Thijs - METEC - Solarwatt

SPONSOR: DAL Hotel / POLREGIO
  • KLASYFIKACJA MŁODZIEŻOWA - koszulka niebieska
Lider klasyfikacji: 110 ŤOUPALÍK Jakub - ELKOV - KASPER

Jadący w koszulce: 110 ŤOUPALÍK Jakub - ELKOV - KASPER

SPONSOR: Związek Pracodawców Kolejowych / Łódzka Kolej Aglomeracyjn



Kolejność pojazdów pomocy technicznej na następnym etapie :
  1. EKA ELKOV - KASPER
  2. VOS VOSTER ATS TEAM
  3. MET METEC - Solarwatt
  4. DSM Team DSM
  5. BSC BLACK SPOKE Pro Cycling
  6. VWE VolkerWessels Cyclingteam
  7. MSP HRE MAZOWSZE Serce Polski
  8. MCC MINSK Cycling Club
  9. TFA TOPFOREX - ATT Investments
  10. ADT AMPLER Development Team
  11. ALL ALLINQ-Krush-Ijsselstreek CT
  12. SPR SPRINTER NICE METROPOLE
  13. TCC TC CHROBRY SCOTT Głogów
  14. WIM Region WARMII i MAZUR
  15. TSC KED STEVENS Radteam Berlin
  16. EPR EPRONEX - GESU Bikewear CT
  17. MOS K.S. POGOŃ MOSTOSTAL Puławy
  18. ARA AMSTERDAM Racing Academy WPGA
  19. Y4M YOELEO Test Team p/b 4MIND
  20. GCT GLOBAL Cycling Team
  21. GRA EUROCAR GRAWE Ukraine
  22. BAY Team WIBATECH Bayern
  23. TAR Klub Kolarski TARNOVIA
  24. UKR UKRAINE National Team
  25. SVK SLOVAK National Team
  26. LUK LUKS TRÓJKA PIASECZNO

Komunikat Komisji Sędziowskiej, Komunikat Nr 2, Etap 3 Tomaszów Mazowiecki - Kielce piątek 25 czerwca 2021, Artykuł UCI 2.12.007 p. 4.11,  Nieregulamine podawanie pożywnienia - przyklejony bidon, / Zawodnik: 81 BANASZEK Norbert - POL 10010957445 - HRE MAZOWSZE Serce Polski,  kara 50 CHF, Kara dla Dyrektora sportowego za powyższe przewinienie: HRE MAZOWSZE Serce Polski - PAWLAK Wojciech - POL 10001196215,  kara 50 CHF.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2021-09-30 23:59
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-30 23:59
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-18 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2021-12-18 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany