patronat medialny

Już w najbliższą sobotę wyjątkowe zawody lekkoatletyczne Cud nad Wisłą 2022

fot. nadesłane
Już w najbliższą sobotę w hali lekkoatletycznej warszawskiej AWF, przy ulicy Marymonckiej 34, odbędą się wyjątkowe zawody lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży wraz z całymi rodzinami. Poza rywalizacją sportową będzie można wziąć udział w licznych animacjach historycznych oraz wspólnie bawić się z najbliższymi.


Fundacja Aktywni dla Polski zaprasza na wyjątkową imprezę dla całych rodzin, która odbędzie się w dniu 12 listopada, w godzinach 12 – 16, w hali lekkoatletycznej warszawskiej AWF przy ulicy Marymonckiej 34. W programie przewidziano rywalizację sportową dla dzieci z roczników 2007-2015, a także szereg atrakcji dla całych rodzin, które przyjdą na to wydarzenie z uczestnikami poszczególnych konkurencji. Dzieci będą startować w biegach na 60, 200, 400 i 800 metrów, a także w skoku w dal i w skoku wzwyż.

W sumie przygotowanych zostanie aż dziesięć  atrakcyjnych konkurencji indywidualnych, w których będzie można zdobyć okolicznościowe medale i pięć rodzinnych, w których nagrodami będą statuetki. W trakcie festynu – oprócz licznych konkurencji sportowo- rekreacyjnych – będą także konkursy historyczne z nagrodami, animacje dla maluchów oraz kurs prawidłowego uprawiania nordic walking.

Przede wszystkim chcemy wspólnie z całymi rodzinami świetnie się bawić – mówi Patryk Tyryłło, prezes Fundacji Aktywni dla Polski, która jest organizatorem imprezy.
Przy okazji rywalizacji sportowej można będzie przybliżyć sobie tematykę związaną z „Cudem nad Wisłą 1920 roku”, a także z II Wojną Światową. – Oczywiście wstęp na naszą imprezę jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy – dodaje.

Festyn jest skierowany do całych rodzin, które chcą aktywnie spędzić sobotnie popołudnie, spotkać znanych sportowców – medalistów olimpijskich, którzy będą prowadzić niektóre konkurencje, a także poznać historię naszego kraju.

Organizację zawodów lekkoatletycznych „Cud nad Wisłą 2022” wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2023-11-30 20:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany