18 październik 2019

Gwiazda rozpoczyna walkę z hejtem

fot. nadesłane / wp.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan pojawi się w filmie dokumentalnym – donosi portal WP.
REKLAMA
Wiele gwiazd polskiego show-biznesu jest ofiarami hejtu, szczególnie w internecie. Gorzki smak szykanowania i nienawiści zdecydowanie dobrze poznała Małgorzata Rozenek-Majdam, która rozpoczęła walkę z niesprawiedliwymi osądami na Instragramie.

Małgorzata Rozenek chętnie wypowiada się w kwestiach politycznych oraz społecznych. Gwiazda bierze udział w coraz większej liczbie akcji charytatywnych. Ponadto Rozenek od wielu lat zmaga się z niepłodnością i stara się zwrócić uwagę rządu na ten problem. Otwarcie mówi o potrzebie dotacji metody in vitro. Gwiazda otwarcie wspiera również szykanowane w Polsce środowisko LGBT.

Jak donosi portal Wirtualna Polska - w najnowszym poście na swoim Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan umieściła zapowiedź filmu „Geneza nienawiści”, który jest próbą rozłożenia na czynniki pierwsze zjawiska i emocji nienawiści. Opublikowany fragment prezentuje jej męża – Radosława Majdana, który czyta prezenterce na głos obelgi do niej skierowane. Jak zauważyła WP, jedną z nich gwiazda skomentowała z humorem: „Po usłyszeniu pod swoim adresem obelgi "stara flądra po przeróbkach", Rozenek ze spokojem odpowiada: - Dużo jest takich zwierzęcych odniesień. To dobrze, ja lubię zwierzęta.” – czytamy na Wirtualnej Polsce.

Zapowiadany materiał zostanie zaprezentowany 21 października 2019 o godz. 20 na kanale Discovery Poland.

Źródło: Wirtualna Polska. 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce