Wirtuoz skrzypiec w kinie Helios

fot. nadesłane
Cóż może być lepszego od koncertu sławnego skrzypka w 23 kinach Helios? Chyba tylko koncert zagrany we wszystkich kinach sieci w całej Polsce! Sukces pierwszej projekcji zdefiniował potrzebę powtórki oraz rozszerzenia liczby multipleksów, w których rozbrzmiewać będzie znakomita muzyka Andrégo Rieu! W piątek, 13 marca będzie to aż 31 obiektów, a tydzień później (20 marca) skrzypek zagra ze swoją orkiestrą we wszystkich 49 kinach Helios!
André Léon Marie Nicolas Rieu – holenderski król walca, skrzypek, dyrygent i kompozytor, mogący się pochwalić światową sławą, podbił serca widzów kin Helios w styczniu tego roku. Zachwyt nad jego twórczością stał się doskonałym pretekstem do podjęcia decyzji o wyemitowaniu tego wyjątkowego koncertu ponownie, na ekranach kin od Gdańska po Nowy Sącz i od Białegostoku po Gorzów Wielkopolski!

„André Rieu, czyli 70 lat młodości” – tak zatytułowany koncert stanowi ukłon w stronę najważniejszych momentów muzycznych w długiej karierze mistrza. 13 i 20 marca w kinach Helios André opowie o swoim życiu i o miłości do muzyki. Przypomni również fragmenty swoich najwspanialszych wystąpień. „To zadanie było wręcz niemożliwe do wykonania” – zdradził. „Ale ja zawsze wybieram te utwory, które w danym momencie poruszają moje serce. Mam nadzieję, że poruszą i Wasze”.

W podzielonym na dwie części koncercie widzowie usłyszą między innymi autorskie wersje pięknych i dobrze znanych całemu światu utworów jak My Heart Will Go On czy My Way, nie zabraknie też klasyki w postaci walca Nad pięknym modrym Dunajem. Za sprawą doskonałego nagłośnienia – jednej z wizytówek kin Helios – dźwięki zagrają na emocjach kinomanów niczym w Carnegie Hall.

Aby kupić bilet na to wyjątkowe wydarzenie, wystarczy odwiedzić stronę: www.helios.pl/andre lub jedną z kinowych kas sieci Helios. Do zobaczenia i usłyszenia na muzycznych seansach!

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 49 kinami mającymi łącznie 277 ekranów i niemal 53 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku - AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
88636
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Polsce

kiedy
2020-11-28 18:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-05 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-06 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany
kiedy
2020-12-12 17:00
miejsce
Internet, Internet, Streaming online
wstęp biletowany